شیوه پرداخت

 

    شیوه پرداخت در فروشگاه چهاربرگ  

 

  ۱.پرداخت حضوری:

به منظور پرداخت حضوری سفار‌ش‌های خود، لطفا ابتدا هماهنگی لازم با واحد انبار به شماره ............... را انجام دهید و سپس به نشانی زیر مراجعه کرده و پس از بازبینی محصولات سفارش خود با اطمینان پرداخت کنید:

تهران، تجریش، فناخسرو، پلاک ۱، واحد ۱

 

پرداخت در محل فروشگاه چهاربرگ  

 

۲.پرداخت درب محل:

در این روش پس از ارسال کالا دراستان تهران(مناطق ۲۲ گانه) و استان البرز توسط پیک، می توانید هزینه سفارش را نقدی یا توسط دستگاه کارت خوان پرداخت نمایید.

 

 

 

 

 ۳.درگاه پرداخت شاپرک:

شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید.در سایر شهرها شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید.

 


 

 

_ پرداخت از طریق درگاه شاپرک زیر نظر بانک مرکزی ایران

_ در صورتی که تمایل به پرداخت از طریق درگاه شاپرک را ندارید می توانید  بصورت کارت به کارت پرداخت نمایید. بعد از تکمیل فرآیند ثبت سفارش در وب سایت، از طرف فروشگاه با شماره های 09120000000 یا 02633333333 جهت هماهنگی های لازم ازجمله تأیید محصول و تعداد محصول مورد نیاز شما  و آدرس محل جهت ارسال کالا واعلام شماره کارت جهت پرداخت وهماهنگی های لازم تماس خواهیم گرفت.

 • - سپس کالاهای مورد نظر وارد مرحله بسته بندی و ارسال خواهند شد.
 • - سفارش های شما از یک تا سه روز کاری به محل مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

 


راهنمای پرداخت اینترنتی
 
جهت انجام پرداخت اینترنتی نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید. جهت انجام پرداخت به اطلاعات زیر نیاز می باشد:
 
 • شماره کارت
 • رمز دوم کارت (PIN2)
 • رمز کارت (PIN)
 • کد اعتبار سنجی دوم  CVV2
 • تاریخ انقضای کارت
 • پست الکترونیکی (اختیاری)
 • صفحه کلید امن
 • نکات امنیتی
 

شماره کارت

       شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است 

card

 

رمز دوم کارت (PIN2)

       شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شمامی توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید .

 1. پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه " تغییر رمز " اقدام فرمائید .
 2. گزینه " تغییر رمز اینترنتی " را انتخاب نمایید .
 3. رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.
 4. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال میشود.
 
رمز کارت (PIN)
رمز کارت یک عدد چهار رقمی است. این رمز همان رمزی است که شما هنگام استفاده از دستگاه های  خود پرداز ATM وارد می نمایید.
 
کد اعتبار سنجی دوم   CVV2
کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و  مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.
نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده  باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .

cvv2

 

 
تاریخ انقضای کارت
تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود  این تاریخ به شعبه صادر کننده  کارت مراجعه نمایید.

date

 

 
پست الکترونیکی
ورود آدرس پست الکترونیکی، این امکان را فراهم می کند که رسید پرداخت قبض برای اطلاع شما و استفاده های آینده، به آدرسی که داده اید برایتان ارسال گردد. لطفا در وارد کردن پست الکترونیکی دقت فرمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت اینترنتی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

 

 
صفحه کلید امن
صفحه کلید امن برای وارد کردن اطلاعات در داخل فیلدها در نظر گرفته شده است، این صفحه کلید موارد امنیتی لازم را در هنگام پرداخت اینترنتی برای شما فراهم می کند. اگر برای پر کردن اطلاعات کارت از این صفحه کلید استفاده کنید برنامه های Key logger قادر به ذخیره کردن شماره کارت و رمز اینترنتی شما نخواهند شد. Key logger برنامه ایست که به محض اجرا بر روی سیستم اعداد فشرده شده توسط کاربر را در خود ذخیره می کند و این باعث می شود که امنیت اطلاعات وارد شده از جانب شما به خطر بیفتد و این اطللاعات در آینده مورد سوء استفاده قراربگیرند. از آنجایی که در صفحه کلید امن محل قرارگیری کلید ها در هر بار لود شدن صفحه تغییر می کند امکان تشخیص کلید های فشرده شده وجود ندارد. در نتیجه برای حفظ امنیت بیشتر پیشنهاد می کنیم که از این صفحه کلید برای ورود اطلاعات  کارت استفاده کنید.

 

 
نکات امنیتی
برای حصول اطمینان از اینکه در سایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد هستید به نکات زیر توجه فرمائید :
   1. در قسمت اول آدرس، در مرورگر وب باید نشانی زیر را ببینید :

 به https در ابتدای آدرس توجه داشته باشید.
   2. قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

با کلیک بر روی قفل طلایی باید صفحه زیر را مشاهده کنید.